Prečo je gél proti holubom najefektívnejším spôsobom, ako sa zbaviť nežiadúceho vtáctva?

Ako sa zbaviť holubov? Otravujú vás? Špinia váš balkón, či okolie domu? Boj s holubmi vie byť náročný, najmä, pokiaľ využívate neefektívne „zbrane“. Inovatívnym spôsobom, ako sa zbaviť holubov na balkóne, je práve gél proti holubom. Aké sú jeho hlavné výhody voči ostatným riešeniam odpudzujúcim holuby?

Problém s holubmi majú ľudia na celom Slovensku. Medzi najvyužívanejšie staromódne spôsoby, ako sa zbaviť holubov, patria siete a hroty. Hoci tieto riešenia na boj proti holubom sú častokrát funkčné, prinášajú viacero negatív. V prvom rade, sieť proti holubom nemôžete natiahnuť všade. A ak ju aj natiahnete, častokrát bude pre vás obmedzením, nehovoriac o estetickej stránke veci. Podobne sú na tom aj hroty proti holubom. Nemôžete ich namontovať úplne všade a narušia estetickosť exteriéru vášho bývania. Naviac, holuby rýchlo nájdu spôsoby, ako sa hrotom vyhnúť a usadiť sa na iné miesto, príprane zahniezdiť priamo v nich. 

K drastickejším spôsobom boja proti holubom patria rôzne jedy, ale nakoľko je trávanie holubov tresné mohlo by to mať pre Vás fatálne následky. Niektorí ľudia siahajú aj po rôznych podomácky vyrobených riešeniach – ligotavých príveskoch, silikónoch a iných metódach, ktoré by mali odplašiť holuby, no v skutočnosti takmer vôbec nefungujú. 

Potrebujete Váš balón, strechu alebo povalu profesionálne vyčistiť od holubieho trusu a mŕtvych holubov s následnou dezinfekciou? Odporúčame Vám www.odchyt-holubov.sk, ktorý sa špecializujú aj na takéto práce. 

https://www.odchyt-holubov.sk/cistenie-holubieho-trusu/

Ako sa zbaviť holubov z balkona?

Zbavte sa holubov rýchlo, jednoducho a bez starostí

Gél proti holubom prináša niekoľko zásadných výhod. V prvom rade, holuby odplaší až dvoma spôsobmi – vizuálne a samotnou lepkavou štruktúrou. Gél odráža slnečné žiarenie, čo holubom prekáža a radšej sa k vášmu balkónu ani nepriblížia. Ďalej, gél je lepkavý. Teda, ak by sa predsa len našiel odvážny holub, ktorý by sa ku gélu priblížil, rýchlo by si zalepil perie a po tejto zlej skúsenosti by sa už nikdy nevrátil. Účinok gélu je tak výrazný a môžete mať istotu, že holuby zaručene odplaší. 

Montáž gélu je jednoduchá. Pomocou lepidla alebo silikónu misky s gélom jednoducho prilepíte na parapetu alebo inú plochu a následne sa už o nič nestaráte. Gél proti holubom vtáky nezabíja, neuväzňuje, nešíri sa z neho žiaden zápach, zvuk a nepôsobí esteticky rušivo. V konečnom dôsledku je tak gél proti holubom skutočne najvýhodnejším riešením, ako sa spoľahlivo a výhodne zbaviť nežiadúceho vtáctva z vášho okolia. Neváhajte a vyskúšajte ho aj vy! 

Pridaj komentár